DoGs ArE OuR LoVe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DoGs ArE OuR LoVe

DoGs ArE OuR LoVe, Naslov sam kaž, , e da je ovaj forum napravljen iz ljubavi o psima, ako vi volite pse, kao š, , to mi volimo, trebali biste se registrirati na ovaj forum!!!....
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Engleski koker spanijel

Go down 
Autor/icaPoruka
Ammy
Admin
Admin



Broj postova : 16
Registration date : 09.01.2008

Engleski koker spanijel Empty
PostajNaslov: Engleski koker spanijel   Engleski koker spanijel Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:51 am

Evo otvaram ovaj topic kako bi pomogla svima u problemima,nesuglasicama ili bilo cim drugim s engleskim koker spanijelima jer i ja imam jednog! necu kopirati tekstove s nekih stranica nego cu pisati o osobnim iskustvima _(kopirala sam jedan dok nisam smislila text). pa da pocnemo...Ja imam zenkicu staru 2 godine boje gold sable,samurovine ili boje kune sve ovisi kako cete vi tu boju zvati. Ammy je u moj dom dosla iz prekrasne uzgajivacnice u koprivnici.U biti bila je neko vrijeme prestrasena al se brzo privikla.Mrzim kad ljudi idu i govore da su to zivcani,agresivni ili bog zna kakvi psi naime kokeri su vrlo osjetljivi psi i sve ovisi o vlasnicima!!!kokeri jesu zivahni i mogu ugristi ali samo ak su necim izazvani i gotovo!Sad neznam sto da pisem jer bi mogla o ovoj predivnoj pasmini puno pisati pa me radije vi pitajte a ja cu odgovarati i nastojati pomoci koliko god mogu
[Vrh] Go down
 
Engleski koker spanijel
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Americki koker spanijel
» Engleski seter

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
DoGs ArE OuR LoVe :: Psi... :: Pasmine-
Forum(o)Bir: